Stardipakkudelt sai paremini minema Warriors, kes võitis avaveerandi kuue punktiga ja kasvatas vahe teise veerandi alguseks 15 silmale. Kolmanda veerandi keskpaigaks jõudis Lakers järgi ning neljandal veerandil mindi isegi kuue punktiga juhtima, kuid lõpuminutite pinevas heitluses tõmbas pikema kõrre siiski kodumeeskond.

Selle "kõrre" nimi oli Klay Thompson, kes tegi oma kolme aasta parima mängu mängu (neist kaks ravis ta vigastust), visates 33 punkti, neist 16 just viimasel veerandajal.

Stephen Curry toetas võitjaid 24 punkti, 5 lauapalli ja 8 korvisööduga. Lakersi parim oli LeBron James 26 punkti, 15 lauapalli ja 8 sööduga, Russell Westbrook kogus 19 punkti, 7 lauda ja 5 söötu.

2,4 sekundit enne lõppu oli Jamesil võimalus mäng kolme vabaviskega viigistada, kuid Lakersi superstaar tabas neist vaid ühe.

Vaata mängu põnevat lõpplahendust videost!

Mõõnade teemal jätkates... Hetke suurimas augus näib olevat Brooklyn Nets, kes kaotas juba 11. järjestikuse kohtumise, jäädes idakonverentsi liidrile Miami Heatile võõrsil alla 111:115 (26:26, 32:38, 18:27, 35:24).

Hea soone peale oli sattunud Toronto Raptors, kes pidi kodus tunnistama Denver Nuggetsi 110:109 (31:25, 25:32, 27:29, 27:23) paremust.

Õhtu resultatiivseima esituse tegi Joel Embiid, kelle vägev kolmikduubel (40 punkti, 14 lauda, 10 söötu) aitas Philadelphia 76ersil võita kodus Cleveland Cavaliersi 103:93 (26:23, 22:28, 22:20, 23:22).