Kohtumist läks juhtima Slovakkia. 11. minutil oli täpne Martin Marincin. Kuus minutit hiljem vastas Läti poolelt Ronalds Keninš.

Slovakkia tegi vahe sisse teise kolmandiku keskel. 27. minutil viskas värava Peter Cehlarik ja 32. minutil Juraj Slafkovsky. Viimase kolmandiku kolmandal minutil suutis Miks Indrašis Läti kaotusseisu 2:3 peale vähendada, aga mängu 50. minutil kustutas nende lootused Peter Zuzini tabamus.

Sekund enne kohtumise lõppu tegi skoori ka Tomaš Jurčo. Läti mängis viimased poolteist minutit ilma väravavahita.

Läti lõpetas alagrupiturniiri kolme kaotusega, punktiarve jäi avamata. Slovakkia sai ühe võidu ja kolm punkti. C-grupi võitja selgitavad täna Soome ja Rootsi, kellel on mõlemal kuus punkti.

Slovakkia ja Läti saavad olümpiaturniiril pidada veel ühe mängu. Turniiril osalevad 12 võistkonda pannakse pärast alagrupiturniiri paremusjärjestusse. Neli esimest pääsevad otse veerandfinaali, 5.-12. koha omanikud jaotatakse paaridesse ja sealt selguvad ülejäänud neli veerandfinalisti.

Kui A-grupis viimasel kohal olev Hiina ei suuda Kanadalt punkte röövida, saab Läti alagrupiturniiri kokkuvõttes 11. koha. Play-off'is minnakse sel juhul vastamisi kuuenda koha omanikuga.