Kindla rallivõidu teenis soomlane Teemu Asunmaa, kes edestas üldarvestuses ukrainlast Valeri Gorbanit 11,6 sekundiga. Kolmas oli eestlane Karl Martin Volver (+1.03,5) ning neljas leedulane Vladas Jurkevicius (+1.13,6).

LRC2 klassis oli Asunmaa ja Jurkeviciuse järel kolmas venelane Denis Rostilov (+1.26,3). Parima eestlasest Rally 2 arvestuse sõitjana sai Roland Murakas (+1.26,7) neljanda koha.

Kusjuures Murakat ja Rostilovit lahutas enne viimast kiiruskatset 11,9 sekundit ning kuigi vahe kinni sõitmine tundus suhteliselt lootusetu ettevõtmisena, siis lõpuks jäi ta venelasest maha kõigest 0,4 sekundit.

Kiiruskatsete tulemustega on võimalik tutvuda blogis:

Esimese Eesti meistrivõistluste etapi, Otepää talveralli, võitis Volkswagen Polo R5 masinal sõitnud rallipaar Georg Linnamäe - James Morgan, kes olid toona kuuest kiiruskatsest kiireimad koguni neljal. Lõpuks edestasid nad Ken Torn - Kauri Pannast 3,1 sekundiga.