Rakvere võitis esimese veerandaja 21:15, aga pärast seda haarasid külalised ohjad. Poolajapausiks juhiti 43:37 ja kolmanda veerandi järel koguni 79:42. Kolmas periood kuulus VEF-ile tulemusega 36:5.

Võitjate kasuks viskas Artis Ate 22 punkti, Ronald Curry arvele jäi 20 punkti. Rakvere resultatiivseim oli 13 punktiga Aleksa Nikolic, 12 punkti viskas Arvan-Johhannes Lippasaar.

Tarva mängija Erik Kaasiku intervjuu:

Mäng täispikkuses:

Tarvas ja VEF läksid omavahel vastamisi ka 3. veebruaril Riias. Toona olid lätlaste võidunumbrid 94:52.

Rakvere klubi on nelja võidu ja 16 kaotusega tabelis eelviimasel kohal. Tarval on käsil neljamänguline kaotusteseeria

Põhiturniiri juhtiv VEF on võitnud 18 mängu ning kaotanud vaid ühe. Ainus kaotus pärineb mäletatavasti oktoobrist, kui VEF-il tuli tunnistada Pärnu Sadama paremust.