Liverpool võõrustas Leicester Cityt, väljaku peremehed võitsid kohtumise 2:0.

Võõrustajate sangariks kerkis portugallane Diogo Jota, kes sahistas võrku nii 34. kui ka 87. minutil. Jota arvel on Premier League'is tänavu 12 väravat. Sellest enamat on suutnud vaid tiimikaaslane Mohamed Salah (16). Kaks klubi läksid omavahel vastamisi ka 28. detsembril, toonase mängu võitis Leicester 1:0.

Liverpool vähendas vahet liidri Manchester Cityga üheksa punkti peale. Neil on üks mäng veel ka varuks. Leicester jätkab 12. positsioonil.

Teises samaaegselt toimunud kohtumises läksid vastamisi Wolverhampton ja Arsenal. Külalised Londonist võitsid kohtumise 1:0.

Ainsa värava lõi 25. minutil Gabriel. Arsenal pidi lõpu mängima ka arvulises vähemuses, sest 69. minutil suutis viiesekundilise vahega korjata kaks kollast kaarti Gabriel Martinelli. Brasiillane lükkas küljejoone juures pikali Daniel Podence'i ning loetud sekundid hiljem jooksis selja tagant otsa Chiquinhole.

Arsenal kerkis võiduga tabelis viiendaks, Wolverhampton hoiab kaheksandat positsiooni.