Kalev/Cramo mäng kiskus kiiva kolmanda veerandaja viimastel minutitel, kui Ventspils alustas 51:55 kaotusseisust 11:0 vahespurti, mis lõppes neljanda veerandaja esimestel sekunditel 62:55 eduseisus. Kalev vastas 7:0 spurdiga ja viigistas 62:62, kuid taas lasti lätlastel visata kümme punkti järjest - seis oli 62:72, kui mängida jäi veel vaid 46 sekundit, millega kalevlased mängu päästa ei suutnud.

Silas Melson kogus Kalevi parimana 14 punkti, 6 lauapalli ja 4 korvisöötu, Ojars Silins lisas 11 silma, Rauno Nurger sai kirja 10 punkti ja 5 lauda. Ventspilsi resultatiivseimad olid Kristaps Mediss 16, Linards Jaunzems 15 ja Rodrigo Bumeisters 14 punktiga.

Kaitselauas jäi Kalev peale 28:21, kuid ründelauas oli Ventspils parem 16:15. Kalev tegi 19, Ventspils 10 pallikaotust. Vastaste pallikaotustest sai Läti klubi koguni 25 punkti, Kalev ise vaid 2.

Ventspils (13-2) tõusis Kalevist (16-3) tabelis mööda teisele kohale. Riia VEF jätkab liidrina, olles kogunud 17 võitu ja 1 kaotuse.