Eelmisel hooajal 15-aastaselt oma Kalevi esindusmeeskonna debüüdi teinud mängumees osales 11 Esiliiga mängus, hooaeg enne seda sai Eesti koondislase Mattias Käidi noorem vend U21 võistkonna eest Esiliiga B-s kirja 7 mängu.

“Olen kogu aeg tahtnud saada mõnda välismaa tippklubisse. Nüüd, kui olen teinud lepingu, ei tähenda, et olen tehtud mees. Just vastupidi, nüüd alles hakkab töö tegemine. Iga päev peab trennis juurde panema ja andma endast maksimumi.

Olin väga üllatunud, kui esimest korda trenni jõudsin. Treenerid ja mängijad olid väga toredad mu vastu. Ei osanud oodata nii sooja vastuvõttu. Trenni ajal käib töö ja maksimaalne pingutus, aga kui trenn läbi saab, siis visatakse nalja ja lahkutakse riietusruumist alati nägu naerul,” rääkis Käit Kalevi kodulehele.

“See on olnud pikk protsess, mis vaikselt pöörab tulemuseks. Meie parimad noored peavad saama oma võimaluse ja niisama ei anta midagi. Kristofer tuli välja pikast vigastusest ja võitles end hooaja lõpus Kalevi esinduse põhimeheks ja sellele järgnes midagi unustamatut noorele mehele. Tema jaoks on alles kõik ees. Soovime talle edu ning kindlasti elame talle kogu klubiga kaasa,” lausus klubi spordidirektor Joel Lindpere.