Algkoosseisus alustanud Sappinen võeti pingile 66. minutil. Pogon võitis kohtumise teise poolaja väravatest. Kamil Grosicki viis 59. minutil külalised juhtima, 2:0 lõppseisu vormistas 82. minutil Vahan Bihhaktšjan.

Pogon jätkab Poola meistriliigas teisel kohal. Piasti hoiab 12. positsiooni.

Ungari kõrgliigas pääses esmakordselt algkoosseisu Märten Kuusk, kuid ka tema koduklubi Ujpest pidi kaotuse vastu võtma. Eestlase leivaisa kaotas võõrsil Gyirmotile 0:1.

Ainsa värava lõi Barnabas Varga. Kuusk tegi kaasa kogu kohtumise.

Ujpest asub Ungari meistriliigas eelviimasel ehk 11. kohal 17 punktiga. Nende ees kolme punkti kaugusel on Gyirmot.

Küll aga oli võidukas Karol Metsa koduklubi FC Zürich. Šveitsi kõrgliiga liider alistas võõrsil Grasshoppersi 3:1.

Zürichi väravad lõid Assan Ceesay, Tosin Aiyegun ja Degnand Wilfried Gnonto. Mets sai kirja täismängu.