Mängu ohjad olid esimesel poolajal pigem Interi käes ning 38. minutil viis Ivan Perišic tiitlikaitsjad ka 1:0 juhtima.

Poolajapausilt tulles oli Inter taas domineerivam pool, kuid pärast suurt vahetuste virvarri lasti Milan mängu tagasi.

Nagu pingelistes olukordades üldjuhul ikka, pääses ka sel korral maksvusele kogumus. Nimelt tõusis Milani sangariks 35-aastane Olivier Giroud, kes otsustas kolme filigraanse puutega mängu saatuse.

75. minutil pääses Brahim Diaz ohtlikult löögile ning kuigi kaitsjatel õnnestus löök blokeerida, siis tagasipõrkunud palli lükkas Giroud osava spagaadiga väravavõrku. Kolm minutit hiljem oli prantslane uuesti aktsioonis, kui võttis Davide Calabria söödu endale osavalt kannaga ette ja lõi Milani 2:1 juhtima.

Kuigi üleminutitel sai Theo Hernandez küünilise vea eest punase kaardi ja jättis Milani kümnekesi, siis Interil enam väravani ei õnnestunud jõuda.

Milani võit tähendas ühtlasi seda, et Serie A tiitliheitlus läheb täistuuridel edasi. Inter küll juhib veel tabeliseisu, aga linnarivaal jääb neist nüüd maha kõigest ühe punktiga. Kaugel ei ole ka Napoli, kes kaotab Interile nelja silmaga.