Samad meeskonnad olid vastamisi ka üheksa päeva tagasi ning toona pidi Arizona tunnistama vastaste 75:59 paremust. Eestlane tegi kaotusmängus äärmiselt kahvatu etteaste, eksides kõigil 12 kolmesel.

Täna öösel toimunud kohtumises oli Kriisa aga tagasi tuntud headuses, kogudes 31 minutiga 16 punkti (kolmesed 10/3, vabavisked 6/5) ja 5 resultatiivset söötu. Eelviimase minuti algul tabas Kriisa ka ilmselt kohtumise saatuse lõplikult otsustanud kolmese, mis tegi Arizona eduseisuks 70:61.

Arizona jaoks oli tegu äärmiselt magusa võiduga, sest Bruinsi vastu oldi enne tänast kaotatud koguni kuus vahepealset kohtumist. Viimati suudeti UCLA alistada 2018. aastal.

Võidu toel haaras Arizona ka tugeva Pac-12 konverentsi esikoha, kus on üheksa mängu jooksul kaotatud vaid korra. Terve hooaja jooksul on tiimi saldo aga 18 võitu ja 2 kaotust.

Kohtumise tipphetked:

Matthias Tass aitas Saint Mary's Gaelsi järjestikuse võiduni, kui võõrsil võideti Portland Pilotsit 75:54 (34:28).

Eestlane viskas 12 punkti (kahesed 5/8, vabavisked 2/2) ja noppis kolm lauapalli.