Suuremat osa normaalajast juhtinud Raptorsi edu kasvas kolmanda veerandaja keskel 16 punkti peale. Miami Heat suutis aga mängu tagasi tulla ning tugeva viimase veerandaja abil kohtumise lisaajale viia. Lõpuks pani Raptors paremuse maksma kolmandal lisaajal, kui Toronto klubi tegi 114:117 kaotusseisust 8:0 spurdi ning nappi edu enam käest ei andnud.

Kõigest kaheksa mehega mänginud Raptorsi poolelt viskas Gary Trent Jr 33 punkti, kaksikduubli kogusid OG Anunoby (20 punkti, 14 lauapalli) ja Pascal Siakam (21 punkti, 13 lauapalli). Scottie Banres lisas 22 ja Fred VanVleet 19 silma.

Heati särgis säras Jimmy Butler 37 punkti, 14 lauapalli ning 10 resultatiivse sööduga. Bam Adebayo lisas 14 punkti ning 16 lauapalli.

Suureskoorilise võidu sai Dallas Mavericks, alistades kodus 132:105 Indiana Pacersi.

Mavericksi ründemängu vedas Luka Doncic, kes viskas 30 punkti ning jagas 12 resultatiivset söötu. Maxi Kleber panustas võitu 15 punkti ja 14 lauapalli. Pacersi poolelt viskas Duane Washington Jr 22 punkti, Domantas Sabonis kogus 21 punkti ja 15 lauapalli.

Neljanda järjestikuse kaotuse sai Brooklyn Nets, jäädes läänekonverentsi tippu kuuluvale Golden State Warriorsile alla 106:110.

Warriorsi poolelt viskas Andrew Wiggins 24 punkti, Stephen Curry lisas 19 punkti, Kevon Looney noppis 15 lauapalli. Netsi resultatiivseim oli Kyrie Irving 32 punktiga.