Neljanda veerandi eel kaheksa punktiga taga olnud Hamburg võitles ennast viimase minuti alguseks 90:87 ette, aga siis lasti vastaste ameeriklastel Semaj Christonil ja Jaron Blossomgamel kaks üsna lihtsat korvi visata.

Viimane rünnak jäi Hamburgile. Caleb Homesley võttis otsustamise enda õlgadele, aga tema väga keeruline kolmepunktivise jäi selgelt lühikeseks.

Kotsar kerkis 24 punktiga üleplatsimeheks, tema arvele jäi 36 minutiga ka neli lauapalli, kaks söötu ja kaks vaheltlõiget. Kahepunktiviskeid tabas Kotsar 15-st 12, ainus vabavise läks mööda.

Kotsari pealtpanek:

Jaylon Brown tõi Hamburgile 20 punkti, kõik 40 minutit mänginud Homesley viskas 16 punkti, võttis 7 lauapalli ja andis 14 korvisöötu. Ulmi kasuks viskas Christon 23 punkti, Kotsari ülikoolikaaslane South Carolina päevilt Sindarius Thornwell lisas 22 punkti ja Blossomgame 21 punkti.

Hamburg on Bundesligas saanud kümme võitu ja kaheksa kaotust, Ulmil on 13 võitu ja viis kaotust. Hamburg on tabelis üheksas, Ulm kolmas.