Teise poolaja alguses 19 punktiga juhtinud San Francisco meeskond ei suutnud eduseisu maksvusele panna ning vajus viimastel minutitel täielikult kokku.

Suures tagasitulekus mängis olulist rolli ka Tass, kes viskas koguni 27 punkti ning tõusis sellega üleplatsimeheks. Lisaks noppis algviisikusse kuulunud eestlane 12 lauapalli. Neist 22 punkti ja 8 lauapalli kogunes Tassi arvele teisel poolajal. Tegemist oli Tassi neljanda kaksikduubliga viimases viies mängus.

Oma viimasel ülikooliaastal kõiki peamisi statistilisi näitajaid parandanud, keskmiselt mängus 13,1 punkti ja 6,7 lauapalli kogunud Tass pidas kohtumise vältel maha ka vägeva eurooplaste duelli valgevenelase Jauhen Massalskiga, kes viskas 18 punkti ja noppis 13 lauapalli.

Carlos Jürgensi ülikool Oral Roberts Golden Eagles alistas Omaha Mavericksi 100:88. Eestlane tabas kaks kaugviset ja kogus kuus silma.

Saint Mary’s on sel hooajal saanud 16 võitu ja neli kaotust, Oral Roberts on teeninud 14 võidu ja seitse kaotust.