Devin Booker panustas võitu 43 punkti ja karjääri parimad 12 lauapalli, Chris Paul lisas 21 punkti, millest 15 viskas ta viimasel veerandajal.

Kolm veerandaega tassis Sunsi Booker, kes ei saanud neljandal veerandajal viskele enne kui kellatabloole olid jäänud numbrid 3.45.

Jazz pääses viimasel veerandil kahe punkti kaugusele, kuid seisul 94:98 sai Hassan Whiteside tehnilise vea, millele järgnesid Bookeri tabavad vabavisked ja kahene, mis andsid Sunsile mängu lõpuks kindla puhvri.

Donovan Mitchelli ja Rudy Gobertita mänginud Jazzi parim oli Jordan Clarkson, kes viskas neljandal veerandajal oma 26-st punktist 16. Whiteside lisas 16 punkti ja 11 lauapalli, Mike Conley 16 punkti ja 10 lauda.

Jazzile oli see juba üheksas kaotus viimase 11 mängu jooksul.

Ajaloolise viskepäeva korraldasid Charlotte Hornetsi mängijad, alistades võõrsil Indiana Pacersi 158:126 (33:36, 38:34, 42:24, 45:32).

LaMelo Ball tegi kolmikduubli 29 punkti, 10 lauapalli ja 13 korvisööduga, Kelly Oubre viskas võitjate parimana 39 punkti. Miles Bridges ja Terry Rozier lisasid vastavalt 22 ja 20 silma. Pacersi parimad olid Goga Bitadze ja Isaiah Jackson 17 punktiga.

Hornets püstitas mitmeid klubi rekordeid, millest silmapaistvaim on ühe mängu jooksul visatud punktide rekord 158. Senine tippmark püsis neil 1993. aastast, kui Los Angeles Lakersile visati normaalajal 141 punkti.

Rekordilised olid ka ühe poolajaga visatud punktid (87), tabatud kolmesed (24), pingilt sekkunud mängija punktid (Oubre, 39) ning ühe mängija poolt visatud kolmesed (Oubre, 10). Ühtlasi pole ükski Hornetsi mängija ühe hooaja jooksul teinud nii palju kolmikduubleid kui Ball (4).

Pacersile oli see endale visata lastud punktide rekordi.