Šlein on Legioni klubi kasvandik. Aastatel 2013-2019 kuulus ta FC Flora ridadesse, käies sealt 2018/2019 hooajal laenul Tšehhi esiliigaklubis Jihlava FC Vysočina.

"Olen väga rahul, et liitusin Kaljuga ja ootan suure huviga seda hetke, et debüteerida nõmmekate särgis," kommenteeris German Ślein oma uut sõlmitud lepingut mis seob teda nõmmekatega kuni 2023. aasta hooaja lõpuni.

"Tervis on korras, tahtmist palju ja annan endast kõik, et saavutada Kalju poolt püstitatud eesmärgid. Minu jaoks on väga tähtis, et klubil kuhu ma kuulun, oleks konkreetne tulevikuplaan, oma kindel struktuur ja eesmärgid kuidas edasi minna. Selle lühikese perioodi jooksul treenides Kaljuga sain aru, et see on just see klubi kus ma tahan edasi mängida ja ennast arendada," lisas Ślein.

Nõmme Kalju spordidirektor Argo Arbeiter ütles: "Valmistab rõõmu, et jõudsime Germaniga edasise koostöö osas üksmeelele. Meie treeneritele avaldas väga head muljet Germani professionaalne suhtumine nii jalgpalliväljakul kui ka väljaspool seda. Poolkaitsjalt ootame stabiilseid esitusi meie keskvälja südames."

"Ka minul on hea meel Śleini liitumise üle," sõnas Kalju peatreener Eddie Cardoso.

"German on tänaseks Kaljuga treeninud juba kolm nädalat ning on selle aja jooksul suutnud meid kõiki positiivselt üllatada. Tal on selged liidriomadused ja kindlasti on tema puhul tegemist väga tööka jalgpalluriga. Oma suhtumisega näitas poolkaitsja igal treeningul, et ta soovib Nõmme eest mängida - tere tulemast Kaljusse."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid