Madridi Real võõrustas Kaasani Unicsit ning võitis ühepoolseks kujunenud kohtumise 85:68. Sellega võttis Real revanši seitsmendas voorus saadud kaotuse eest, kui Unics oli parem 65:58.

Real võitis avaveerandi 21:14, poolajaks juhtisid võõrustajad 47:31. Kolmanda veerandaja lõpuks kärises vahe juba 29-punktiliseks (74:45). Viimane veerandaeg kuulus küll Unicsile, kuid võitjas kordagi kahtlust polnud.

Reali poolelt viskas Walter Tavares 14 punkti ja noppis 11 lauapalli. Guerschon Yabusele lisas 13, Alberto Abalde ja Sergio Llull panustasid 11 punkti. Reali mehed näitasid täpset kätt kaugvisetel, tabades 31-st viskest 14.

Kaugvisetel olid heas hoos ka Unicsi mehed, kui 22-st sooritusest läbis rõnga kümme. Venemaa klubi resultatiivseimad olid Lorenzo Brown ja Tonye Jekiri 13 punktiga.