Naiste kuld läks 5,7 km pikkusel rajal 17-sekundilise eduga venelanna Maria Ketškinale. Hõbemedalile suutis ennast sõita mullune jälitussõidu MM-kuld, rootslanna Lisa Larsen, kes kümme aastat tagasi võistles veel edukalt murdmaasuusatamise MK-sarjas. Pronksi sai, nagu sprindiski, venelanna Tatjana Oborina. Mullusel kodusel MM-il samal distantsil triumfeerinud Daisy Kudre sõit seekord kõige paremini ei õnnestunud ja leppida tuli 9. kohaga, kaotust võitjale kogunes 3.17.

"Täna oli tõesti väga raske võistlus - eelkõige füüsiliselt, aga ka tehniliselt," sõnas Kudre. "Teevalikuülesanded olid keerulised ja kaardilugemine intensiivne, seda kõike raskendas lumesadu. Andsin endast parima, tegin tehniliselt normaalse sõidu ja pingutasin lõpuni nii, kuidas jaksasin. Tulemus nii koha kui ajalise kaotuse poolest kindlasti üleliia rõõmu ei too, pean tänast sooritust tõsiselt analüüsima ja välja selgitama kuidas järgmine kord paremini sõita.”

Epp Paalberg oli eestlannadest 32. ja Doris Kudre 38.

Meeste 7 km pikkusel rajal võitis teise kulla järjest venelane Valdislav Kisseljov. Tema edu kaasmaalase Andrei Lamovi ees oli tervelt 2.17. Pronksi teenis rootslane Linus Rapp. Eesti parim oli taas Mattis Jaama, kes kaotas peamiselt füüsilise soorituse arvelt 11.53 ja lõpetas 29. kohaga.

Mattis Jaama: “Tegemist oli väga raske sõiduga," sõnas Jaama. "Tempo oli algusest peale ühtlaselt rahulik, sest tavapärane võistluskäik sisse ei läinudki. Analüüs näitab, kui palju teevalikute tõttu aega kaduma läks, kuid enesetunne ütleb, et tulemus tehnilise soorituse taha ei jäänud.”

Andres Rõõm teenis 31., Kevin Hallop 40. ja Rimmo Rõõm 50. koha.