CSKA võitis avaveerandi 26:19, poolajaks kasvatasid võõrustajad eduseisu 57:34 peale. Kolmanda veerandaja järel juhtis CSKA juba 32 punktiga, viimase kümne minutiga vormistati ära ülikindel võit.

Võitjate kasuks viskas Aleksei Šved 17 punkti, Marius Grigonis kogus 14 silma. Joel Bolomboy ja Nikola Milutinov panustasid võitu 11 punkti. CSKA mehed näitasid head tabavust kaugvisetel, kui 30-st kolmesest läbis korvirõnga 15.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Silas Melson 12 punktiga, Kristjan Kitsing kogus 11 ja hiljuti klubiga liitunud Donovan Jakcson 10 silma. Kregor Hermet ja Ojars Silins lisasid kaheksa punkti.

CSKA teenis kolme kaotuse kõrvale üheksanda võidu, Kalevi saldoks on kolm võitu ja seitse kaotust.

Delfi Kogupaketi tellijad näevad ülekannet tasuta.

Kui tellimust pole, siis võid selle vormistada selle artikli alt.