Kohtumist alustas paremini Valencia. Yunus Musah viis 25. minutil külalised juhtima, avapoolaja lõpus duubeldas eduseisu Hugo Duro.

Atletico poolelt lõi esimese värava tagasi Matheus Cunha 64. minutil. Viigiväravani jõudsid võõrustaajd aga mängu esimesel lisaminutil, kui võrku sahistas Angel Correa. Imelise tagasituleku vormistas kaks minutit hiljem Mario Hermoso.

Vahepeal neli kohtumist järjest kaotanud Atletico jätkab tabelis neljandal kohal. Liidrist Realist jäädakse maha 13 punktiga. Valencia hoiab üheksandat positsiooni.

Teist kohta hoidev Sevilla tegi kodus Celta Vigoga 2:2 viigi. Seejuures tuli ka Sevilla teisel poolajal välja kaheväravalisest kaotusseisust.

Celta Vigo võitis Franco Cervi ning Iago Aspase väravatest avapoolaja 2:0. Papu Gomez lõi 71. minutil ühe värava tagasi, kolm minutit tõi viiginumbrid tabloole Oliver Torres. 2:2 seisul ka kohtumine lõppes.