„Olen äärmiselt rahul,” rääkis Sildaru ja meenutas eelmist aastat, kui ta just X-mängude soojendusel kukkus. Põlvevigastuse tõttu ei nurjunud ainult 2021. aasta X-mängud, vaid lõppenuks tuli kuulutada kogu hooaeg.

„See, et ma ei saanud eelmisel aastal võistelda ja nüüd ma olen siin tagasi ning võitsin oma teise pipe’i kulla – see tähendab minu jaoks väga palju. X-mängud on oluline võistlus, mis on üks kord aastas, üks võimalus võita – oli muidugi kurb, et ei saanud (eelmisel aastal) võistelda. Mul on hea meel, et ma sel aastal siin uuesti vigastada ei saanud, kuna olümpiamängud on ka tulemas. Võib-olla tuleb mõnes kohas tagasi hoida. Pean olema ettevaatlik ja vaatama, et endale siin liiga ei teeks,” ütles ta.

Ettevaatust läheb Sildarul vaja ka Eesti aja järgi laupäeva õhtul peetavas pargisõidus, kus hüpetel võib tekkida hooprobleeme. Rennisõidu kuld annab Sildarule meelerahu, sest isegi ühe esikohaga on tema jaoks X-mängud juba õnnestunud.

„Ma olen juba selle kullaga väga rahul. Minul on see linnuke kirjas ja on väga hea tunne,” kinnitas ta.

Vaata lisaks videost, mida suutis Sildaru võrreldes treeningutega juurde panna ja mis on talle rennis raudse enesekindluse andnud!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid