Cha teenis kohtunikelt 98,96 punkti, parandades enda senist tippmarki, mille ta püstitas kolm aastat tagasi samuti nelja kontinendi meistrivõistlustel.

„Olen enda esitusega väga rahul. Olen selle võistluse nimel kõvasti tööd teinud,“ rääkis kuulsa treeneri Brian Orseri käe all treeniv Cha, kes võistleb veebruaris ka Pekingi olümpiamängudel.

Chale järgnesid jaapanlased – väikese hõbemedali võitis 97,10 punktiga Kazuki Tomono ning pronksi 88,37 punktiga Kao Miura.

„Suutsin jääda rahulikuks ja säilitada külma närvi. Tahtsin näidata, mida oskan. Esimesel neljasel hüppel ei olnud maandumine küll puhas, aga vähemalt tegin hüppe ära,“ arutles Tomono. „Seega üldiselt olen rahul!“

„Tean, et võinuksin piruettide ja sammude eest rohkem punkte saada, mul on veel arenguruumi. Aga need on mu esimesed ISU meistrivõistlused, suutsin rahulikuks jääda ja näidata, milline uisutaja ma olen,“ oli ka Miura enda esitusega rahul.

Meeste üksiksõidu nelja kontinendi meistrid selguvad pühapäeval, vabakava algab kell 11.54. Reede õhtul aga selguvad Tallinnas esimesed tänavused nelja kontinendi meistrid, kui kell 18.20 algab jäätantsu vabatants.

Aasia, Ameerika, Okeaania ja Aafrika uisutajatele mõeldud nelja kontinendi meistrivõistlused toimuvad Euroopas erandkorras ja esimest ning tõenäoliselt ka viimast korda, kuna algselt korraldama pidanud Hiina loobus pandeemia tõttu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid