Eelmisest kohtumisest söögilauas saadud vigastuse tõttu eemale jäänud Kriisa teenis Stanfordi vastu 30 minutit mänguaega, mille jooksul jäi eestlase arvele seitse punkti, seitse resultatiivset söötu ja neli lauapalli. Eriti paistis Kriisa silma edevate söötudega.

Arizona edukamad olid Oumar Ballo 21 ning Pelle Larsson ja Bennedict Mathurin 13 punktiga. Kaotajatele tõid Spencer Jones ja Maxime Raynaud üheksa silmaga.

Arizonal on turniiritabelis kirjas 15 võitu ja üks kaotus, Stanfordil on koos kümme võitu ja kuus kaotust.

Hea esituse tegi ka Matthias Tass, kes aitas koduülikooli Saint Mary’s Gaelsi 73:65 võidule Santa Clara Broncose üle. 35 minutit mänguaega teeninud Tassi arvele jäi 13 punkti ja 10 lauapalli. Tass sai kaksikduubli kirja kolmandat mängu järjest. Võitjate edukamad olid Tommy Kuhse ja Alex Ducas 17 punktiga.

Saint Mary’sel on tabelis 14 võitu ja neli kaotust, Santa Claral aga 11 võitu ja seitse kaotust.

Võidurõõmu sai tunda ka Carlos Jürgens, kui Oral Roberts alistas 80:76 North Dakota. Jürgens kogus 29 minutiga neli punkti, kaks lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Oral Robertsil on tabelis 13 võitu ja kuus kaotust.