Leicester pääses kohtumist juhtima 24. minutil, kui täpne oli Patson Daka. 38. minutil viigistas Harry Kane seisu.

Võõrustajad läksid uuesti juhtima 76. minutil, sedapuhku sai jala valgeks James Maddison. Viimane sõna jäi aga Tottenhamile.

Viigiväravat taga ajanud Spurs jõudis sihini kohtumise viiendal lisaminutil, kui Matt Doherty jättis trahvikastis palli täpselt Steven Bergwijni ette, kes mänguvahendi võrku virutas. Kõigest minut hiljem oli 79. minutil vahetusest sekkunud hollandlane taas aktsioonis, kui Kane andis talle läbisöödu karistusalasse. Kasper Schmeicheli üle mänginud Bergwijn saatis postipõrkest palli väravasse ning tõi külalistele ülimagusa võidu.

Teises kolmapäevases kohtumises läksid vastamisi Brentford ja Manchester United. Manchesteri klubi võitis tugeva teise poolaja toel 3 : 1.
Anthony Elanga viis 55. minutil külalised juhtima, loetud minutid hiljem sahistas võrku Mason Greenwood. 77. minutil sai jala valgeks Marcus Rashford. Kohtumise lõpus lõi Brentfordi auvärava Ivan Toney.