Eesti meeskohtunikest said väljakukohtuniku litsentsi Juri Frischer, Joonas Jaanovits ja Kristo Tohver, viimasele väljastati ka videokohtuniku litsents. FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel võistlustel saavad sel aastal abikohtunikena mänge teenindada Silver Kõiv, Sten Klaasen, Aron Härsing, Veiko Mõtsnik, Sander Saga ja Neeme Neemlaid.

Naistest teenisid rahvusvahelise litsentsi väljakukohtunikud Reelika Turi ja Triinu Vaher. Mullu teise kategooriasse kuulunud Turi tõusis tänavu esimese kategooria kohtunikuks. Abikohtuniku litsents väljastati Karolin Kaivojale, Anni Rahulale ja Anni Koppelile.

Saalijalgpallikohtuniku litsents väljastati Grigori Ošomkovile, kes tõusis tänavu saalijalgpalli kohtunike Euroopa kõrgeimasse gruppi, ja Jagnar Jakobsonile. Rannajalgpallikohtunikest teenisid litsentsi Ago Kärtmann ja Andrei Karhu.

FIFA litsents väljastatakse üheks kalendriaastaks ja see võimaldab vastavalt oma spetsifikatsioonile teenindada rahvusvahelisi mänge FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel erinevatel võistlustel.