Kodus mänginud Bundesliga 2 tiim pääses juba neljandal minutil Etienne Amenyido väravast juhtima. 40. minutil kasvas võõrustajate eduseis veelgi, kui omavärava sai kirja Axel Witsel.

Dortmund lõi 58. minutil tänu Erling Braut Haalandi täpsele penaltile ühe värava tagasi, kuid enamat ei suutnud. 21-aastane norralane on kõikide sarjade peale löönud 19 mänguga 22 väravat.

Kõrgliigaklubidest langesid teisipäeval konkurentsist ka FC Köln ja Mainz. Köln jäi penaltiseeria järel 1:2 alla esiliigas mängivale Hamburger SV-le. Mainz kaotas Bundesliga klubide heitluses 1:3 Bochumile.

Saksamaa karikavõistlustel on tänavune aasta esimene alates hooajast 2006/2007, mil ei Dortmund ega Müncheni Bayern veerandfinaali ei jõudnud. Bayern kaotas eelmises ringis 0:5 Mönchengladbachi Borussiale.