Mängu esimese servimurde tegi Kanepi avaseti neljandas geimis, minnes seejärel enda servi hoides lausa 4 : 1 juhtima. Seitsmendas geimis loovutas Kanepi ka oma pallingu ning järgmise geimiga viigistas Kerber 4 : 4. Järgmise murdepalli, mis oli ühtlasi ka settpall, sai Kanepi kümnendas geimis 40 : 30 juhtima minnes ning tagakäe äralöögiga kasutas ta selle ka kenasti ära.

Teises setis jäi Kanepi servimurdega 2 : 3 taha, kuid tegi kohe järgmises geimis murded tasa. Teise servimurde tegi Kanepi kaheksandas geimis, lõpetades matši servigeimiga, kus ta pareeris ühe Kerberi murdevõimaluse. Üheksast murdepallist kasutas Kanepi ära neli, Kerber kuuest kaks.

Teises ringis kohtub Kanepi ilmselt neljapäeval tšehhitari Marie Bouzkovaga (WTA 86.), kellega tal on omavaheliste matšide seis 1 : 1. Viimati võitis Kanepi 2020. aasta French Openi avaringis 4 : 6, 6 : 4, 6 : 2.