21-aastane Jurkatamm oli varem mänginud mitmes Itaalia esiliiga võistkonnas ja hooajal 2017/2018 tegi ta Bologna Virtuse eest debüüdi ka kõrgliigas. Kui toona jagus talle mänguaega vaid üks minut, siis täna 23.

Vastaseks oli saatuse tahtel just Virtus, kes sai täna kodusaalis kindla võidu. Lõppskoor jäi 84:66.

Jurkatamm viskas kaks punkti, võttis viis lauapalli ja andis kaks söötu. Neljast kahepunktiviskest tabas üks, mõlemad kolmeseüritused läksid mööda.

Virtuse resultatiivseim oli Marco Belinelli 17 punktiga, Kyle Weems viskas 16 punkti. Treviso kasuks tõi Giordano Bortolani 15 punkti.

Kuus võitu ja kaheksa kaotust saanud Treviso on tabelis 11. kohal, Virtus on 12 võidu ja kolme kaotusega teine.

***

Korvpallikoondise kapteni Siim-Sander Vene klubi Varese sai olulise võidu, kodus oldi 76:68 üle Veneetsia Reyerist.

Algviisikusse kuulunud Vene viskas 25 minutiga kaheksa punkti (kahesed üheksast neli, kolmesed kolmest null), võttis kolm lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Varese resultatiivseim oli 27 punkti visanud endine Kalev/Cramo pallur Marcus Keene.

Kümne kaotuse kõrvale neljanda võidu saanud Varese tõusis tabelis 15. ehk eelviimasele kohale.