Kriisa aitas Arizona Wildcasti 76:55 (32:28) võidule Colorado Buffaloesi üle. 33 minutit platsil viibinud Kriisa jagas isiklikku rekordit tähistavad kümme resultatiivset söötu, lisaks kogus ta kaks punkti (väljakult visked 1/4), kaks lauapalli, ühe vaheltlõike ja neli pallikaotust.

Arizona resultatiivseimad olid Azuolas Tubelis ja Justin Kier 14 silmaga. Colorado poolelt viskas K.J. Simpson üleplatsimehena 17 punkti.

Võidukas oli ka Matthias Tassi ja Leemet Böckleri koduülikool Saint Mary's Gaels, alistades 77.62 (39:30) Pepperdine'i.

39 minutit platsil rassinud Tass sai teist mängu järjest kirja kaksikduubli. Sedapuhku
läks tema nimele 10 punkti, 11 lauapalli, seitse söötu, ühe vaheltlõige, kaks blokki ja kaks pallikaotust. Böckler koosseisu ei kuulunud.

Võitjate suurim skooritegija oli Logan Johnson 20 punktiga. Vastaste poolelt tõi Jan Zidek 17 silma.

Arizona teenis ühe kaotuse kõrvale 13. võidu. Saynt Mary's on võitnud 13 ja kaotanud neli kohtumist.