Barcelona läks viimasele veerandajale vastu 61:56 eduseisust ning suutis väikest edu lõpuni hoida. Anadolu Efes pääses korra veel kolme punkti kaugusele (77:80), kuid lähemale enam mitte.

Barcelona poolelt tõi Rokas Jokubaitis 16 silma, Nikola Mirotic lisas 15 punkti. Sertac Sanli kogus 13 punkti. Külaliste suurimad skooritegijad olid Vasilije Micic (18 p) ja Shane Larkin (17 p).

Tiitlikaitsja Anadolu Efes pidi aga suurema osa teisest poolajast läbi ajama peatreeneri Ergin Atamanita, kes kahe tehnilise vea eest platsilt minema saadeti. Kusjuures ka detsembris toimunud eelmises omavahelises kohtumises saadeti Ataman varakult riietusruumi.

Kogenud Türgi treener ei jätnud aga võimalust Barcelona fänne õrritada kasutamata. Teel riietusruumi tõstis türklane mõlemad rusikad üles ning karjus väidetavalt: "I won the cup" ehk "Mina võitsin karika." Sellega viitas Ataman tõenäoliselt kevadisele Euroliiga finaalile.

Teises neljapäevases kohtumises alistas Monaco 83:78 Müncheni Bayerni. Mike James viskas võitjate kasuks 26 punkti, täpselt sama skooriga vastas Bayerni poolelt Corey Walden.