Kontaveit ei kinkinud avasetis Krejcikovale geimigi, päästes kõik neli murdepalli. Teise seti ainsa servimurde tegi Krejcikova üheksandas geimis, millega läks 5 : 4 juhtima. Ka kolmanda seti esimese servimurde tegi tšehhitar, kuid Kontaveit sai murde koheselt tagasi, viigistades 2 : 2. Rohkem servimurdeid otsustavas setis ei nähtud, kuigi 5 : 6 peal oli Kontaveitil Krejcikova servil kasutada kolm murdepalli.

Kiire lõppmängu esimese servimurde tegi Krejckova, minnes 5 : 4 juhtima. Oma esimese matšpallini jõudis Krejcikova 6 : 4 seisul, misjärel tegi Kontaveit minimurded tasa. Järgnevalt nähti veel kolme Kontaveiti ja nelja Krejcikova minimurret, mis saigi lõpuks täna otsustavaks ning Krejcikova võitis tie-break'i 14 : 12.

Kaks tundi ja 32 minutit kestnud matšis lõid mõlemad naised viis serviässa. Krejcikova tegi neli, Kontaveit kolm lihtviga. Seitsmest murdepallist kasutas Kontaveit ära neli, Krejcikova 11-st kaks. Kõikidest punktidest võitis Kontaveit 107, Krejcikova 101.

Teises poolfinaalis lähevad vastamisi hispaanlanna Paula Badosa (WTA 9.) ning venelanna Darja Kasatkina (WTA 26.).