Prantsuse suurima spordilehe L'Equipe ajakirjanik Franck Ramella rääkis Djokoviciga kaks päeva pärast seda, kui serblasel koroonaviirus avastati.

"Juhised olid selged - ei mingeid küsimusi vaktsiini kohta," kirjutas Ramella L'Equipe'i veergudel.

"Seega me ei küsinud ka, kas ta on püüdnud end testida. Mis mõte sellel küsimusel oleks olnud?"

Ramella rääkis, et tema fotograaf palus Djokovicil intervjuu ajal viieks minutiks mask eemaldada, kuid tennisetäht keeldus. Küll aga poseeris ta hiljem foto jaoks maskita. Ajakirjanik ise on peale intervjuud andnud ainult negatiivseid koroonaproove.

Ramella lisas, et sai Djokovici positiivsest proovist teada alles kolm nädalat hiljem ehk eelmisel nädalal, kui ta suure meediakära saatel Melbourne'i saabus.

Djokovic tunnistas täna, et sellele intervjuule minek oli viga.

"Täitsin ammust lubadust anda intervjuu väljaandele L'Equipe. Tühistasin kõik muud üritused. Tundsin kohustust intervjuule minna, sest ma ei tahtnud ajakirjanikku alt vedada. Tegin kindlaks, et hoian sotsiaalset distantsi. Maski võtsin ära ainult fotosessiooni ajaks," rääkis Djokovic.

Üheksakordne Australian Openi võitja, kes eelmisel nädalal Melbourne'i saabudes kinni peeti ja koroonahotelli lukustati, pääses esmaspäeval kohtu abiga vahi alt ning võib seaduslikult Austraalias viibida, kuigi Austraalia immigratsiooniminister võib veel kasutada oma võimu ja serblase viisa tühistada.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid