Pärnu pööras mängu enda kasuks teisel poolajal, mis algas viigiseisult 36:36. Külalised pääsesid kolmanda veerandi lõpuks ette 58:48 ning juhtisid lõpuveerandi keskpaigaks korraks juba 18 punktiga (68:50). Kalev lähemale üheksast punktist enam ei jõudnudki.

Pärnu resultatiivseim oli neli kaugviset tabanud Siim-Markus Post, kes tõi 16 punkti, jagas seitse tulemuslikku söötu ja võttis viis lauapalli. Mihkel Kirves tõi 15 ja Artur Konontsuk 14 punkti.

Kalevi mängijad tabasid 27-st kaugviskest vaid neli (14%) ja patustasid 16 pallikaotusega. Nende tulemuslikumad olid Rauno Nurger 15 ja Silas Melson 12 punktiga.

Heiko Rannula haigestumise tõttu juhendas täna Pärnu meeskonda Gert Kullamäe.

Mullused Eesti meistrivõistluste finalistid kohtusid sel hooajal omavahel esmakordselt.

Kalev/Cramo on nüüd ühisliigas võitnud 11 kohtumist ning kaotanud kaks, Pärnu Sadama kontol on kuus võitu ja kuus kaotust.