Jazz alistas idakonverentsi lõppu kuuluva Pistonsi vastu kohtumist paremini, võites avaveerandi 35:21. Teise veerandaja keskel kasvas külaliste eduseis juba 22 punkti peale. Kolmas veerandaeg kuulus aga Pistonsile 40:23. Viimases vaatuses suutis küll Jazz kohtumist paaril korral juhtima minna, ent Pistons võttis lõpuks kümnepunktilise võidu 126:116.

Pistonsi ründemängu vedasid 29 punkti visanud Saddiq Bey ja Cade Cunningham. Jazzi poolelt vastas 31 silmaga Donovan Mitchell, Hassan Whiteside lisas 21 silma ja kogus 14 lauapalli.

Idakonverentsi tippudest pidid kaotust tunnistama Brooklyn Nets ja Milwaukee Bucks. Nets kaotas 108:114 Portland Trail Blazersile, Bucks jäi Charlotte Hornetsile alla 99:103.