Roma pääses kohtumist 11. minutil Tammy Abrahami tabamusest juhtima, kuid eduseisu ei suudetud kaua hoida ja 18. minutil leidis Juventus Paolo Dybala kaudu viigivärava. Avapoolajal rohkem väravaid ei nähtudki.

Poolajapausilt tulles haaras Jose Mourinho poolt juhendatav Roma taas ohjad enda kätte ning 53. minutiks juhiti Henrik Mkhitaryani ja Lorenzo Pellegrini väravatest juba 3:1.

Sellega ei olnud aga Juventus oma viimast sõna veel öelnud. Esmalt lõi Manuel Locatelli 70. minutil ühe värava tagasi, seejärel suutis Dejan Kulusevski 72. minutil kohtumise taaskord viigistada ning kõigest viis minutit hiljem ilutses tablool Torino klubi 4:3 eduseis. Värava autoriks Mattia de Sciglio.

83. minutil avanes Romal hiilgav võimalus mäng viigisadamasse tüürida, kuid Wojciech Szczesny'l õnnestus Pellegrini 11 meetri karistuslöök tõrjuda. Penalti olukorras teenis Juventuse kaitsja Matthijs de Ligt ka punase kaardi, aga arvulist ülekaalu nautinud võõrustajad enam väravani ei jõudnudki.

Kohtumise tipphetked:

Juventus asub Serie A tabelis viiendal kohal, viimasel Meistrite liigasse viival neljandal positsioonil olevast Atalantast jäädakse maha kolme punktiga. Endiselt kaheksandat kohta hoidev Roma jääb Bergamo klubist maha juba üheksa silmaga.