Eesti koondis jäi teiseks poolajaks tagaajajarolli, kui vaheajale mindi tšehhide 42:29 eduseisus. Eestlased suutsid aga kolmanda veerandiga vahe vähendada nelja punkti peale ning lõpuks kohtumise lisaajale viia. Lisaajal panid tšehhid siiski paremuse maksma, visates 13 punkti eestlaste üheksa vastu.

Eesti U18 võistkonna resultatiivseim oli Kaarel Välb 15 punktiga. Aksel Brifk lisas 14 ja Eke Rüütel 11 silma. Tšehh Lukaš Olbort viskas üleplatsimehena 28 punkti.

U18 turniiril said Tšehhi ja Eesti järel kolmanda koha lätlased, kes kaotasid mõlemad mängud.

Eesti U16 koondis heitles täna Läti eakaaslastega. Lõunanaabrid võitsid kohtumise 73:60 (15:17, 26:13, 21:14, 11:16).

Eesti resultatiivseim oli Romel Savi 20 punkti, Gregor Vendla lisas 12 ja Mikk Savi 11 silma. Lätlaste poolelt viskas Kristers Skrdina 23 punkti.

U16 noormeeste turniiril võidutses Soome Läti ja Eesti ees.