Kanepi oli teise seti kiires lõppmängus juba ülimalt keerulises seisus nng Cristianil oli kasutada kaks matšpalli. Kanepi tuli 4:6 kaotusseisust välja ning võitis kiire lõppmängu 9:7.

Kolmandas setis domineeris Kanepi juba üsna kindlalt. Kahes esimeses geimis ei andnud ta vastasele ühtegi punkti ning 5:1 eduseisus oli tal Cristiani servigeimis kasutada kaks matšpalli. Need suutis Cristian veel tõrjuda, kuid järgmises geimis vormistas Kanepi matšivõidu. Kokku kestis kohtumine kaks tundi ja 27 minutit.

Kanepi lõi kohtumise jooksul 11 serviässa, Cristiani arvele jäi neli ässa. Topeltvigu tegi Cristian kuus ja Kanepi kaks.

Teises ringis on Kanepi vastaseks tšehhitar Tereza Martincova (WTA 48.) või horvaatlanna Ana Konjuh (WTA 67.).