Tallinna Selver teatas sotsiaalmeedias, et nende põhisidemängija on vahetanud koduklubi.

"Meie pikaaegne sidemängija ning meeskonna "dirigent" Renet Vanker teeb oma sportlaskarjääris suure hüppe ning liigub mängima CEV Champions League Volley liigas Volleybalclub GREENYARD Maaseik meeskonnas. Reneti panus meie klubi edusse on keeruline sõnadesse panna! Pärast tema liitumist Selver Tallinn VK meeskonnaga hooajal 2017/2018, olles tol hetkel 17-aastane, on ta end nelja hooajaga mänginud selgelt meeskonna esisidemängijaks. Lisaks tõestas Renet end koondise silmis ning sai mänguaega ja kogemust tänavusel kodusel EM Finaalturniiril. Kogu klubi teeb Reneti ees sügava kummarduse ning tänab teda panustatud energia eest! Soovime sulle suuri kordaminekuid ning tea, et meie hoiame su tegemistel silma peal. Ja õnneks saame seda teha juba nädala pärast 11.01.2022, kui Reneti uus koduklubi läheb vastamisi Projekt Warszawa meeskonnaga!"

Sel suvel 23-aastaselt Eesti koondisse murdnud ja hooaja alguses vahepeal isegi põhikoosseisu meheks tõusnud Vankeri üleminekut on juba mõnda aega oodatud. Võimalikest kosilastest sosistati ka sügisel, kuid toona ei saanud tehingust veel asja.

Teatavasti on Maaseik koduklubiks ka temporündajale Henri Treialile. Maaseik on Belgia liigas viie võidu ja ühe kaotusega teisel kohal. Meistrite liigas pole võiduarvet kahe vooru järel avada suudetud, nii Moskva Dünamole kui ka Ankara Ziraat Bankasile on kaotatud 0:3. Ees seisab samade vastastega veel üks kohtumine, lisaks kaks matši Varssavi Projektiga.

Maaseik on eestlastele tuttav klubi, seal on mänginud Keith Pupart, Timo Tammemaa, Andri Aganits, Renee Teppan ja Taavi Nõmmistu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid