Hamburg võitis Euroliiga klubi vastu esimese poolaja 46:41, kolme veerandi järel oli edu kahanenud 61:60 peale.

Neljandal veerandajal jäi Hamburg vastaste sitke kaitsemänguga hätta ja suurem osa rünnakuid lõppesid keeruliste individuaalsete sooritustega. Alba võitis viimased kümme minutit seisuga 28:19.

Kotsar viskas 33 minutiga 12 punkti, võttis kuus lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja blokeeris ühe viske. Eestlane tabas üheksast kahepunktiviskest kuus, ainus kolmene läks mööda.

Kotsari blokk:

Hamburgi resultatiivseim oli 25 punktiga Jaylon Brown, väljakult 21 viskest vaid neli tabanud Caleb Homesley arvele jäi 15 punkti. Võitjate kasuks tõi Oscar da Silva 15 punkti ja seitse lauapalli.

Kaheksa võidu kõrvale viienda kaotuse saanud Hamburg on Bundesligas kaheksandal kohal, Berliini Alba tõusis kümne võidu ja nelja kaotusega kolmandaks.