FC Floraga 2015. ja 2019. aastal Eesti meistriks tulnud Riiberg tegi oma debüüdi Premium liigas 16-aastasena hooajal 2013 5:0 võidumängus Tallinna Kalevi üle. Kokku on ta Flora ja Tuleviku eest 142 Premium liiga mänguga saanud kirja 36 väravat. Eesti noortekoondistes lõi Herol 49 mänguga 9 väravat.

Viljandi Tulevik algaval hooajal rahaprobleemide tõttu Eesti kõrgeimas seltskonnas ei mängi.

"Mul on hea meel liituda Paide Linnameeskonnaga. Klubiga, mis on kindlalt kanda kinnitanud Premium liiga tippseltskonnas ja kerkinud üheks tiitlinõudlejaks. Klubil on suured ambitsioonid ja inspireeriv töökultuur. Kahtlemata väga hea väljakutse minu jaoks ja olen õnnelik, et klubi minusse usub. Annan endast kõik, et meeskonna eesmärke täita ning toetajate suule naeratuse tuua," ütles Riiberg Paide kodulehele.

"Herol on parimates aastates mängija, kes on Premium Liigas ennast juba tõestanud. Tema oskus pallivaldavas mängus kaaslastega kombineerida ja kaaslastele võimalusi luua on väga kõrgel tasemel. Ta toob meie meeskonda juurde loovust, teravust ja otsustavust väljaku viimasel kolmandikul. Tere tulemast, Herol, ning kerget vasakut jalga," lisas Paide spordidirektor Gert Kams.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid