Rapla tegi kodupubliku ees vägeva avaveerandi ning võitis selle koguni 40:13! Poolajavileks oli kodumeeskonna eduseis 64:36, kuid kolmas periood kaotati 11:23. Külalised jõudsid korraks isegi seitsme punkti kaugusele, ent lähemale Rapla neid enam ei lasknud.

Rapla parim oli Jaron Martin, kes viskas 32 punkti (sh kolmesed 7/11) ja jagas seitse resultatiivset söötu. Tom Kaldre ja Darryl Tucker Jr jõudsid 16 punktini, Tucker hankis ka 14 lauapalli. Arnolds Helmanis lisas 15 silma.

TalTechi poolel viskas Mikk Jurkatamm 24, Tanel Sokk 22 ja Oliver Metsalu 17 punkti.

Kui Rapla tabas 31-st kaugviskest 15 (48%), siis TalTech 33-st vaid kuus (18%).

TalTech jätkab 9 võidu ja 5 kaotusega viiendal kohal, kuuenda võidu saanud Rapla (6-6) jagab Ogrega 6.-7. kohta (Tabeliseis).

Riia VEF alistas Valmiera 73:55 ning püsib 13 võidu ja ühe kaotusega liidrikohal.