Mõlemal meeskonnal olid mängus omad tõusus ja mõõnad. Dallas võitis avaveerandi kümne punktiga, kuid Sacramento poolaja 12 silmaga. Kolmandal veerandajal suurendas Kings eduseisu 13 punktile, aga neljanda veerandi alguseks oli vahe jälle vaid kolm punkti. Neljas veerand kulges pinevas punkt-punkti heitluses, kus Dallase suurim eduseis oli viiepunktiline.

Ilusa kombinatsiooni võlus viimaseks rünnakuks välja Kings, kes mängis nurgas täiesti vabaks nigeerlase Chimezie Metu, kelle kolmene sopsas korvi koos mängu lõpusignaaliga.

Vaata videot!

Võitjate resultatiivseim oli Aaron De Fox 16 punktiga, Harrison Barnes ja Davion Mitchell lisasid 14, Tyrese Haliburton 12 ning Marvin Bagley ja Metu 11 punkti. Halliburton sai kirja ka 10 korvisöötu. Dallase edukamad olid Jalen Brunson 25 ja Kristaps Porzingis 24 punktiga.

Dallas jätkab 16 võidu ja 18 kaotusega läänekonverentsis kaheksandal kohal, Sacramento on 15 võidu ja 21 kaotusega 11.

Mängudeõhtu resultatiivseima esituse tegi Ja Morant, kelle hooaja parimad 41 punkti vedasid Memphis Grizzliesi 104:99 (23:30, 25:24, 30:29, 26:16) võidule Los Angeles Lakersi üle.

Morant võttis lisaks maha 10 lauapalli. Lakersil tegi kaksikduubli LeBron James 37 punkti ja 13 lauapalliga. Desmond Bane lisas võitjate poolelt 20 punkti, Russell Westbrook tegi Lakersil kolmikduubli 16 punkti, 10 lauapalli ja 12 korvisööduga.

Grizzlies hoiab läänekonverentsis 22 võidu ja 14 kaotusega neljandat kohta, Lakers on 17 võidu ja 19 kaotusega seitsmes.

Viienda järjestikuse võidu teenis Chicago Bulls, kes alistas koduväljakul Atlanta Hawksi 131:117 (38:36, 36:17, 30:34, 27:30). Zach Lavine oli võitjate parim 25 punktiga, Trae Young tegi Atlantal kaksikduubli 26 punkti ja 11 korvisööduga.

Bulls jätkab 22 võidu ja 10 kaotusega idakonverentsis teisel kohal, Atlanta on 15 võidu ja 19 kaotusega 12.

Viienda võidu järjest sai ka Utah Jazz, kes oli võõrsil 120:105 (36:27, 33:32, 27:23, 24:23) parem Portland Trail Blazersist. Rudy Gobert panustas võitu 22 punkti ja 14 lauapalli, Rudy Gay lisas 21, Jordan Clarkson 19 silma. Portlandil kogusid 32 punkti nii Damian Lillard kui ka Norman Powell.

Jazz asub 25 võidu ja 9 kaotusega läänekonverentsi kolmandal real, Portland 13 võidu ja 21 kaotusega 12. kohal.