"BC Kalev/Cramo ja Davion Berry on kahepoolselt lõpetanud koostöö. Meeskond tänab Davioni tema panuse eest ning soovime talle tulevikuks edu!" seisis klubi pressiteates.

Klubi mänedžer Ramo Kask selgitas Delfi Spordile, et nüüd, mil meistrite liiga hooaeg on meeskonna jaoks läbi saanud, otsib tiim hooaja teiseks pooleks uusi käike. "Stabiilsust on veidi juurde vaja tiimi. Enam kui pool hooaega on ees, VTB Ühisliiga jätkub ja tahame ikkagi ka Eesti – Läti ühisliigat taas võita," sõnas Kask. "(Berry) tegi kohati väga häid mänge, aga stabiilsusest jäi puudu. Treeneritebrigaad ei saanud päris seda, mida ootas."

Nii olid Berry agendil vabad käed otsida mängijale uus klubi. "Ta leidis uue tiimi, lõpetasime koostöö, kokkuvõttes jäädi olukorraga mõlemapoolselt rahule," sõnas Kask, kelle sõnul jätkub Berry karjäär Bahreinis.

Kask kinnitas, et Kalev/Cramo otsib Berryle ka asendust. "Vaatame turul ringi. Paar varianti on, eks näis, mis saab," lisas ta lühidalt.

Berry arvele jäi VTB Ühisliigas keskmiselt mängus meeskonna parima korvikütina 12,2 punkti, 2,9 lauapalli ja 2,1 resultatiivset söötu, Meistrite Liigas mängudes olid vastavad näitajad 11,1, 3,1 ja 2,1.