Kalev näitas kohe avapoolajal klassi ning sai esimese 20 minutiga suure eduseisu 50:27. Kolmanda veerandi lõpuks kärises vahe juba 39-punktiliseks (75:36).

Kalevlased tabasid täna suurepäraselt kaugviskeid - 30-st 14 (46%) - ning valitsesid lauavõitlust lausa 55:22. Kristjan Kitsing viskas mängu resultatiivseimana 14 punkti, kaksikduubli teinud Kamari Murphy kogus 19 minutiga 12 silma ja 12 lauapalli. 12 punktiuni jõudsid ka neli kaugviset tabanud Egert Haller ja Kregor Hermet.

Viimsi sai mängust korvi vaid 17 viset 56-st (30%). Nende resultatiivseim oli Jorgen Rikberg, kes jõudis ainsana kahekohalise punktisummani, tuues 10 silma.

Kalev/Cramo ja Viimsi asuvad ühisliigas vastavalt kolmandal ja neljandal kohal. Kalev on üheksast mängust võitnud kaheksa, Viimsi saldoks on kümme võitu ja kolm kaotust.