Manchester City - Leicester City mängus pandi võrgud sahisema juba 5. minutil, kui Kevin De Bruyne skoori avas. City võitis avapoolaja koguni 4:0 - 14. minutil oli penalti realiseerinud Riyad Mahrez, 21. minutil Ilkay Gündogan sisse löönud Kasper Schmeicheli puutest tagasi põrkunud palli ning 25. minutil Raheem Sterling näidanud kindlat närvi taaskord penaltipunktil.

Teisel poolajal tuli elu sisse tagasi ka Leicesteril, kes lõi perioodil 55.-65. minut kolm väravat tagasi (James Maddison, Ademola Lookman, Kelechi Ihenacho), kuid juba neli minutit peale külaliste kolmandat väravat tegi Aymeric Laporte City eduseisuks 5:3. Lõppskoori vormistas 87. minutil Sterling.

Ühe värava vähem lõi võõrsil Norwichile, kuid hoidis värava puhtana Londoni Arsenal. Bukayo Saka lõi 5:0 võidumängus kaks väravat, jala said valgeks ka Kieran Tierney, Alexandre Lacazette ja Emile Smith Rowe.

Seljataguse jättis puutumatuna ka Tottenham Hotspur, kes alistas kodus 3:0 Crystal Palace'i. 32. minutil viis Hotspuri juhtima Harry Kane, 34. minutil suurendas eduseisu Lucas Moura ja 74. minutil jõudis sihile Son Heung-Min. Crystal Palace mängis 37. minutist alates kümnekesi, sest teise kollase kaardi oli saanud Wilfried Zaha.

Neljandas mängus võitis Southampton võõrsil West Ham Unitedit 3:2. Võiduvärava lõi 70. minutil karistuslöögi olukorrast peaga poolakas Jan Bednarek.

Kell 19.30 kohtuvad Aston Villa ja Londoni Chelsea ning päeva viimases mängus kell 22 Brighton ja Brentford.