Hispaanias toimunud kohtumisele tuli Real vastu seisus, kus koguni 10 nende põhimeeskonna mängijat pidi, kas viiruse või vigastuse tõttu väljakult eemale jääma. Teiste seas näiteks Fabien Causeur, Thomas Heurtel ja Vincent Poirier.

Sellest hoolimata näidati juba esimestest minutitest, et isegi puuduliku koosseisu juures on neile äärmiselt keeruline vastu saada. Pärast kümne punktiga võidetud avaveerandit, tabas Madridi klubi küll väike mõõn ja poolajale mindi CSKA 40:37 eduseisul, aga sellest ennast heidutada ei lastud. Viimasele veerandajale mindi juba Reali juhtimisel ning pärast seda külalistel enam kordagi liiga ohtlikuks ei lubatud saada.

Võitjate resultatiivseimad olid Nigel Williams-Goss 17 punkti ja 6 lauapalli ning Walter Tavares 15 punkti ja 10 lauapalliga. Oma Euroliiga debüüdi teinud 17-aastane sloveen Urban Klavzar lisas omalt poolt 10 silma.

CSKA ppoolelt tegid koguni kaks meest kaksikduubli. Will Clyburn viskas 16 punkti ja noppis 13 lauapalli ning Nikola Milutinovi vastavad numbrid olid 13 ja 10.

Video kohtumise tipphetkedest:

Teistes eilsetes kohtumistes alistas Peterburi Zeniit Billy Baroni lõpusekundite kolmese toel Tel Avivi Maccabi 73:71. Baskonia sai üle mõne aja taas võidurõõmu maitsta, kui 71:65 võideti Müncheni Bayernit. Kahe Kreeka klubi duellist väljus võitjana Olympiacos, kes alistas kindlalt 85:64 Panathinaikose ning päeva viimases kohtumises kaotas Fenerbache 82:84 Villeurbanne'i Asvelile.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid