Enamus mängust ja kõige rohkem 20 punktiga juhtinud Unicsi edu sulas tasapisi neljandal veerandajal. Venemaa klubi mõõn algas neli minutit enne lõppu, kui 88:73 eduseisust sai kahe minutiga 88:84. Kodupubliku marulisel toetusel viigistas Barcelona normaalaja 94:94, viimased kolm punkti tulid Nikola Mirotici vabavisetest.

Lisaaeg kulges punkt-punkti heitlusena. Tähtsa korvi tabas 16 sekundit enne lõppu Rokas Jokubaitis, viies Barcelona 108:106 ette. Unics mängis pärast minutilist mõtlemisaega kolmese Isaiah Canaani peale, kellele tegi kaare taga vea Rokas Jokubaitis. Ameeriklane tabas aga kolmest viskest vaid ühe. Jokubaitis tabas 12 sekundit enne lõppu mõlemad oma vabavisked (110:107).

Lorenzo Browni vabavisked 6 sekundit enne lõppu tõid Unicsi ühe punkti kaugusele. 4,8 sekundit enne lõppu pakkus vabaviskejoonel väikse õlekõrre külalistele veel Kyle Kuric, kes tabas kahest ühe. Brown aga eksis lõpusekundil kolmesel.

Nikola Mirotic viskas üleplatsimehena 28 punkti, Kuric lisas 24, Jokubaitis 15, Dante Exum 13 ja Nicolas Laprovittola 12 punkti. Kaotajate parim oli Lorenzo Brown 27 punkti ja 9 korvisööduga, John Brown lisas 21, Canaan 20 silma.