Serbia klubi tuli välja avaveerandi 12-punktilisest kaotusseisust ja võitis poolaja 46:43. Praktiliselt terve teine poolaeg kulges Crvena zvezda juhtimisel ning kolm minutit enne lõppu oldi veel seitsme punktiga peal, kuid Anadolu Efes lõpetas mängu 10:2 lõpuspurdiga. Kõik need kümme punkti viskas ainuisikuliselt Vasilije Micic.

Nikola Kalinicil oli võimalik 10 sekundit enne lõppu Crvena zvezda võit kindlustada, kuid muidu kindlat kätt näitav serblane eksis 83:82 eduseisus kahel vabaviskel. Micic kaks sekundit enne lõppu vabaviskejoonel ei eksinud ning viimaseks rünnakuks jäi Crvena zvezdale vaid hädavise, mille Kalinic oma väljakupoolelt vastu korvilauda saatis.

Tibor Pleiss viskas võitjate parimana 23 punkti, Micic lisas 21 silma. Kalinic kogus Crvena zvezda parimana 20 punkti, Branko Lazici arvele kirjutati 13, Nate Woltersile 12 punkti.

Efes jätkab tabelis 9 võidu ja 8 kaotusega kaheksandal kohal, Crvena zvezda on 7 võidu ja 10 kaotusega 13.