Mängu algusest viimase kahe minutini juhtinud Rapla juhtis kolmandal veerandajal kõige rohkem 17 punktiga ning oli veel ka 3.08 enne lõppu seitsme punktiga juhtimas 92:85. 7:0 vahespurt aitas Viimsi aga 2.01 enne lõppu 92:92 viigiseisuni.

1.12 enne lõppu tabas Devin Lee Harris kolmese, mis viis Viimsi 95:92 juhtima, 25 sekundit viigistas kolmesest Jaron Martin.

20 sekundit enne lõppu eksis Martin Paasoja kolmesel ning lauapalli saanud Viimsile jäi viimase pikema rünnaku õigus. Viske võttis enda peale Harris, kes tabas kauge keskpositsiooniviske. Raplal jäi pärast minutilist vaheaega rünnakuaega 0,9 sekundit, kuid Sven Kaldre kolmene ei tabanud.

Harris kogus viimsi parimana 25 punkti, 8 lauapalli ja 5 korvisöötu, kapten Rait-Riivo Laane lisas 22 silma, Taavi Jurkatamm 17 punkti ja 8 lauda. Rapla resultatiivseim oli 30 punkti ja 8 laupalliga Martin. Demajeo Willie Wiggins tegi kaksikduubli 21 punkti ja 13 lauapalliga, Kaldre lisas 14 silma.

Raplale oli see viie võidu kõrvale kuues kaotus. Viimsil on kirjas kümme võitu ja kaks kaotust.