Kodumeeskond Sevilla läks kohtumist juhtima 32. minutil, kui võrku sahistas Papu Gomez. Väravasöödu andis endine Barcelona poolkaitsja Ivan Rakitic. Vaheajale mindi siiski viigiseisus, sest avapoolaja lõpus sai jala valgeks Roland Araujo.

64. minutil jäi Sevilla aga arvulisse vähemusse, kui punase kaardi teenis Jules Kounde. Kuigi teist poolaega kontrollis Barcelona, vallates 62% mänguajast palli ning tehes kaheksa pealelööki Sevilla kolme vastu, ei suutnud katalaanid eelist ära kasutada. Teisel poolajal enam väravaid ei nähtud ehk kohtumine lõppes 1:1 viigiseisul.

Sevilla jätkab La Ligas teisel kohal, liidrile Madridi Realile kaotatakse viie punktiga. Sevillast kümme silma vähem kogunud Barcelona asub seitsmendal real.