G-alagruppi kuulunud Tottenham pidi 9. detsembril toimunud viimases alagrupiturniiri kohtumises mängima Prantsusmaa klubi Rennes'iga. Inglismaa tippklubis vohas aga koroonaviirus, meeskonnas on selleks hetkeks tuvastatud 13 koroonajuhtumit. Nii jäeti kohtumine ära.

UEFA teatas juba detsembri keskpaigas, et matši enam edasi ei lükata. Esmaspäeval selgus, et alaliit on määranud Londoni klubile mängu ärajätmise eest 0:3 kaotuse, mis ühtlasi kindlustas Rennes'ile grupivõidu. Nii jäi Tottenham seitsme punkti peale ehk Rennes (14 p) ja Hollandi klubi Vitesse (10 p) järel saadi kolmas koht.

"Oleme pettunud UEFA apellatsioonikomisjoni otsuses ning selles, et nad keeldusid andma meile rohkem ajapikendust uut mänguaja paika saamiseks," seisis Spursi pressiteates. "Peame otsust aktsepteerima ning keskenduma võistlussarjadele, kus veel oleme."

Inglismaa kõrgliigas hoiab Tottenham 26 punktiga seitsmendat kohta. Neljandal kohal asuv linnarivaal Arsenal on kuue punkti kaugusel, aga Tottenhamil on koroonamurede tõttu kolm mängu vähem peetud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid